Informace

Co je projekt CATCH IT?

Projekt CATCH IT nabízí sportovcům všech kategorií možnost snadné a rychlé prezentace. Prezentace je určena nejen široké veřejnosti, ale díky veřejným profilům můžete poznat také další sportovce. Hlavní cíl projektu je však spojit Vás, talentované mladé sportovce, se sponzory! Projekt si klade ambice stát se komunitním portálem a Vy můžete být u toho!

Jak se vlastně můžu registrovat?

Je to jednoduché, pro prvotní vložení údajů se musíš registrovat. Provedeš to na hlavní stránce tlačítkem "VYTVOŘ SI VLASTNÍ PROFIL" nebo na každé další straně v záhlaví tlačítkem registrovat.

Zde se pokus vyplnit co nejvíce údajů, protože to, jak budeš pečlivý a co všechno o sobě vyplníš, docení nejvíce budoucí sponzoři. Nezapomeň vyplnit ověřovací kód a pak jen stačí vytvořit účet.

Jsem registrovaný, co teď?

Protože chceme, aby informace, které vidí sponzoři, byly kvalitní a plnohodnoté, provádíme manuální ověření každé registrace. Bude to chvíli trvat, ale administrátor brzy registraci potvrdí a tobě přijde potvrzení o vytvoření účtu.

Po potvrzení registrace se již můžeš směle přihlásit. Zde si můžeš doplnit svůj profil, vkládat informace o kariéře, o dosažených výsledcích, přidávat foto a video, prostě se stát součástí CATCH IT. To, jestli si tě najde nějaký partner, je vlastně jen a jen ve tvých rukou.

Jak se dozvím, že má o mě sponzor zájem?

Toto nech na nás, pokud někdo projeví o sponzoring tvé "maličkosti" zájem, budeš mezi prvními, kdo se to dozví. Všechny náležitosti pak zařídíme za tebe. :-)

Jsem sponzor a chtěl bych se zapojit.

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Rádi Vám předložíme podmínky vzájemné spolupráce a budeme maximálně nápomocni.

Co v budoucnu?

Projekt chceme rozvíjet, rozšiřovat, prostě udělat z něj místo, kde se budou potkávat sportovci a jejich partneři. Již dnes se snažíme Vás informovat o novinkách ze světa sportu a v budoucnu se můžete těšit na další vychytávky!

Odkazy Copyright © 2011 Catchit.cz All rights reserved. Created by CTECH s.r.o ©2011