Jan Koudelka
35 let
Moje město: Liberec/Ústí nad Labem
Moje sporty:
Upřesnění sportu: Parkour/Freeruning
Moji sponzoři:
contest serie III
contest serie III
20.2.2020 Praha
miniramp series
miniramp series
7.3.2020 Jilemnice

Inzerce
UA

Já a Parkour

Ahoj ,

Parkouru se věnuji od 25. února 2010 , což určitě není dlouhá doba k získání všech zkušeností . Za tu dobu kterou se tréninku věnuji ( a že se mu věnuji každý den , každou volnou chvíly ) jsem v Ústí nad Labem poznal několik skvělých Traceurů ( to jsou ti ,kteří se Parkouru věnují ) se kterými mám možnost vyměňovat si zkušenosti a dost neobyčejné zážitky .

Můj hlavní důvod pro navštívení těchto stránek je prostý a pro velkou řádku lidí možná nepochopitelný .

Především , nejde mi o vlastní zviditelnění sama sebe.Ve městě jako je Ústí nad Labem je potřeba rozvíjet upadající kulturu,muziku a samozřejmě sport.Proč?Protože jinak se mladí lidé brzy ufetují k smrti.Podle mého názoru je právě sport jedna z cest,která může budoucím generacím otevřít oči.

Často se nám při trénování stává,že opodál nás stojí skupina několika desítek lidí a všichni fotí a točí,vzdávají nám bravo,chodí nám gratulovat .... ale málokdo přijde a zeptá se "Ahoj,můžu trénovat s váma?" a pokud se náhodou tazatel na příští trénink dostaví , velmi brzy zjistí že Parkour není o tom být "hustej,cool,machr,vole zírej dělám párkůr"....

málokdo zůstane u něčeho co je extrémně náročné na pro tělo a mysl. Naší filosofií je pomáhat ostatním,být slušní za všech okolností....zkrátka takoví skauti moderní doby. To je další kamínek úrazu . Ać máme s věřejností ty nejlepší vztahy,často a rádi na nás lidé útočí s tím,že jsme vandalové , volají Policii   (hlídky PČr si s námi i fotečku udělají :)) a vůbec to vypadá jako bychom prováděli cokoliv nezákoného . I to je jedna z předních linií za které se snažím(e) bojovat.

To jsou mé hlavní důvody hledání sponzoringu . Předně jde o zviditelnění a předvedení disciplíny le Parkour veřejnosti , jeho filosofie a workoutů(cvičení) pro veřejnost.

 

Odkazy Copyright © 2011 Catchit.cz All rights reserved. Created by CTECH s.r.o ©2011